[Mijlpaal] NotificationX helpt meer dan 30.000 bedrijven om de conversieratio's te verhogen

We hebben super spannend nieuws om te delen - Kennisgeving X heeft in een verbazingwekkend korte tijd een nieuwe mijlpaal ontgrendeld en heeft nu 30K actieve installaties in de WordPress-repository. Dit betekent simpelweg dat NotificationX is het stimuleren van meer dan 30.000 bedrijven en marketeers om de conversieratio's te verhogen, hartelijk dank aan jullie allemaal! ­čą│┬á

conversieratio verhogen

Nog maar een paar maanden geleden vierden we onze Mijlpaal van 20.000 actieve gebruikers. Het is een geweldige prestatie voor ons team om in minder dan 6 maanden weer een grote mijlpaal te bereiken

En niets van dit alles zou mogelijk zijn geweest zonder de constante liefde en steun die we hebben gekregen van webmakers zoals jij. We zijn deze hele gemeenschap enorm dankbaar; bedankt dat je ons zo ver hebt geholpen. 

Torenhoge verkoopcijfers voor 30.000 bedrijven wereldwijd

Sinds de lancering eind 2019, NotificationX is al meer dan een jaar populair geworden als de ultieme FOMO & social proof marketing plug-in 30.000 e-commercebedrijven wereldwijd dankzij de verschillende soorten meldingen, geavanceerde functies, naadloze integraties en nog veel meer. 

conversieratio verhogen

We willen bedrijven helpen hun betrokkenheid omhoog te schieten en de conversieratio's te verhogen door websitebezoekers aan te moedigen betalende klanten te worden. En gedurende deze korte tijd hebben we geprobeerd om van NotificationX de snelste, lichtste en meest geoptimaliseerde plug-in te maken en tonnen nieuwe functies bij elke update.

Bij elke update van NotificationX hebben we een aantal populaire verzoeken van de community opgenomen, waarmee we het vertrouwen van gebruikers over de hele wereld hebben gewonnen. Met 30K actieve installaties heeft deze social proof marketing plug-in erkenning gekregen van, is opgenomen in en aanbevolen door enkele van de toppublicaties in de branche. 

conversieratio verhogen
Laten we terugblikken op onze reis tot nu toe en een snel overzicht krijgen van enkele van de belangrijkste functies die we hebben geïntroduceerd om uw conversiepercentages te verhogen, en de doelen die we vandaag hebben bereikt terwijl we deze geweldige prestatie van 30K actieve installaties met jou.

Krachtigste FOMO Marketing-plug-in met geavanceerde functies

Vanaf het allereerste begin heeft NotificationX ernaar gestreefd de groei van uw website te stimuleren met zijn uitstekende FOMO-marketingstrategie├źn en meldingswaarschuwingen. U kunt het sociale bewijs en de geloofwaardigheid van uw bedrijf moeiteloos naar nieuwere hoogten van succes brengen, met slechts een paar klikken en eenvoudige stappen, terwijl u de verkoop enorm stimuleert.

conversieratio verhogen

ÔÜíVerbeterde prestaties en optimalisatie van zoekopdrachten met NotificationX 2.0

Zoals eerder vermeld, proberen we voortdurend te verbeteren en u de beste gebruikerservaring te bieden. En dus hebben we vrij recent onze nieuwste update geïntroduceerd - NotificationX 2.0, ontwikkeld met niet te evenaren query-optimalisatie, veel nieuwe en verbeterde functies, een herbouwde gebruikersinterface en nog veel meer. 

Ons geweldige team heeft zich uitsluitend toegelegd op het maken van deze ultieme marketingplug-in robuuster dan ooit tevoren met verbeterde prestaties en maximale query-optimalisatie. 

conversieratio verhogen

Met deze laatste update hebben we de query-optimalisaties volledig gemaximaliseerd, nieuwe tabellen in de database gemaakt en dubbele query's verwijderd. En deze veranderingen hebben massaal verminderde het aantal zoekopdrachten en laadtijd op zowel de backend als de frontend van websites wanneer de meldingswaarschuwingen worden geladen. 

Er zijn nu veel lager aantal verzoeken en snellere reactietijden, waardoor NotificationX zeer robuust, licht en krachtig is. We komen zo terug op de andere updates van NotificationX 2.0, maar als je meer wilt weten over onze onge├źvenaarde zoekoptimalisatie, bekijk dan onze blog hier over onze laatste update.┬á

conversieratio verhogen

Met deze laatste verbeteringen aan de codestructuur is NotificationX 2.0 nu een robuuste API-gebaseerde applicatie. We hebben ook het server-end-proces verkort om snellere reacties te krijgen, zodat u onmiddellijk meldingswaarschuwingen kunt maken en de conversieratio's en het sociale bewijs van uw website zonder vertraging kunt verhogen. 

­čĆć Betere gebruikerservaring met opnieuw ontworpen en vernieuwde gebruikersinterface

In de loop van de tijd hebben we NotificationX voortdurend ontwikkeld om uw gebruikerservaring meer dan ooit te verbeteren en te verbeteren. En dus, met de laatste update, NotificationX 2.0 beschikt over een volledig herbouwd, opnieuw ontworpen en vernieuwde gebruikersinterface die verbeterde prestaties, snellere laadtijden en soepelere, eenvoudigere navigatie biedt.

conversieratio verhogen

We hebben de volledige gebruikersinterface van de plug-in opnieuw ontworpen door: overschakelen naar ReactJS Tijdens het gebruik WordPress's standaard REST API om het proces van het maken van meldingen ongelooflijk eenvoudig te maken voor onze 30K actieve geïnstalleerde gebruikers. Met de vernieuwde plug-in-interface van NotificationX 2.0 kunt u met slechts een paar klikken moeiteloos navigeren door de stap van het maken van meldingswaarschuwingen vanuit dezelfde interface. 

conversieratio verhogen

De instellingeninterface met zijn verschillende tabbladen heeft ook zijn ontwerpen vernieuwd met onze nieuwste update, waardoor je gemakkelijk door de verschillende integraties en functies kunt navigeren en deze kunt configureren. In slechts een paar stappen kunt u uw website laten draaien met uitstekende pop-upmeldingen en gebruikers aanspreken.

Dat is niet alles; om onze gebruikers verder te helpen tijd te besparen en de effici├źntie te verhogen, hebben we ook het ontwerp aangepast voor de geavanceerde Snelle bouwer van NotificationX 2.0. Met slechts een paar klikken kunt u in 4 eenvoudige stappen verbluffende, volledig functionele en responsieve meldingswaarschuwingen maken.┬á

conversieratio verhogen
­čÜÇ Volledig op API gebaseerde applicatie met 15+ krachtige integraties

NotificationX biedt: echte tijd meldingswaarschuwingen direct van uw websitegebruikers valideren van significante claims over uw site of producten aan uw potenti├źle gebruikers.

Zoals eerder vermeld, met de nieuwste NotificationX 2.0 updates, de verbeteringen aan de codestructuur van de plug-in en verminderde server-end-processen hebben het tot een robuuste API-gebaseerde applicatie gemaakt. 

conversieratio verhogen

Omdat het nu een API-gebaseerde applicatie is, kun je naadloos integreren met 15+ krachtige en populaire oplossingen zoals Zapier, WooCommerce, Easy Digital Downloads en meer zonder enige vertraging. Bekijk onze documentatie om gedetailleerde, stapsgewijze handleidingen te krijgen over hoe u eenvoudig meldingswaarschuwingen voor elk van deze platforms en websites naadloos kunt maken.  

­čĄŁ Aangepaste gebruikersrollen en machtigingen om uw team te beheren

Hier bij NotificationX begrijpen we dat er onder onze groeiende gemeenschap van meer dan 30K actieve geïnstalleerde zakelijke websites er maar weinig zijn met meerdere gebruikers. En dus hebben we de premium, geavanceerde functie ontwikkeld en geïntroduceerd 'Gebruikersrolbeheer' zodat u kunt instellen aangepaste rollen en machtigingen voor elke gebruiker. 

conversieratio verhogen

Met de nieuwste NotificationX 2.0-updates is deze indrukwekkende geavanceerde functie verbeterd en ontwikkeld om volledige controle te geven over het verlenen van toegang aan de meerdere gebruikers van uw site en hen zonder enige moeite uw voorkeursrollen in te stellen. U kunt beslissen wie iets kan maken en bewerken en controleer de gegevens en analyses van de meldingswaarschuwingen op uw website.

­čôŐ Geavanceerde prestatiemeting met ingebouwde analyse

NotificationX 2.0 PRO is ook ontwikkeld om u in staat te stellen de prestaties van uw marketingcampagnes en notificaties te volgen met absolute nauwkeurigheid. De gevorderde, ingebouwde analysetool geeft u inzichtelijke gegevens over hoeveel bezoekers uw meldingswaarschuwingen, uw klikfrequenties en nog veel meer hebben gezien in een prachtige grafische lay-out. 

conversieratio verhogen

Het is nu relatief eenvoudig om uw analyse- en rapportagevoorkeuren in te stellen vanuit de Kennisgeving X Instellingen en kies hoe u de gedetailleerde rapporten wilt bekijken of ontvangen. U kunt uw favoriete e-mail-ID, de rapportagefrequentie en meer instellen. 

Met de nieuwste NotificationX 2.0 zorgen we voor goede, nauwkeurige tellingen en updates voor elke weergave van uw meldingswaarschuwingen en klikken met onze ingebouwde analysetool.  

­čÄë Exclusieve nieuwe functies en verbeteringen om meldingen aan te passen┬á

Met de ultieme WordPress FOMO-oplossing voor WordPress, NotificationX, krijg je ook exclusieve, geavanceerde functies die u met een paar klikken rechtstreeks vanuit de gebruikersinterface van de plug-in kunt configureren. Deze extra functies zijn in de loop van de tijd ontwikkeld en verbeterd en kunnen uw meldingswaarschuwingen effici├źnt voeden om uw website naar nieuwere hoogten te brengen, waardoor de betrokkenheid onmiddellijk wordt vergroot.┬á

­čÄ» Gebruik Elementor om de AVG-verklaring van toestemming voor cookies met gemak weer te geven

NotficationX is altijd perfect compatibel geweest met Elementor, om e-commercebedrijven en gebruikers van deze populaire paginabuilder te helpen bij het maken sociaal bewijs pop-ups in Elementor. Om nog een stap verder te gaan en onze gemeenschap van 30K actieve installaties te helpen, stelt NotificationX zijn 30K actieve installateurs in staat om aangepaste WordPress-meldingsbalken in Elementor zonder dat er codes nodig zijn.

conversieratio verhogen

Met NotificationX kunt u ook weergeven: Kennisgeving van AVG-cookietoestemming voor de meldingsbalken die u maakt met Elementor. Met behulp van deze handige functie vraag je toestemming aan klanten om hun gegevens te verzamelen en op te slaan en zo hun vertrouwen verder te winnen.

­čÄ» 'Willekeurige volgorde' configureren om eenvoudig meerdere meldingen te beheren

NotificationX 2.0 PRO laat je ook kennismaken met de premie 'Willekeurige volgorde' functie voor de meeste meldingsbronnen. Als je meerdere meldingen hebt geconfigureerd op je WordPress-website, kun je deze functie eenvoudig inschakelen om de volgorde waarin de meldingen worden weergegeven willekeurig te maken. 

conversieratio verhogen

En daarmee sluiten we onze lijst af met enkele van onze meest significante en populaire nieuwe functies, de vernieuwingen en updates, krachtige verbeteringen en kleine reparaties die in de loop der jaren met NotificationX zijn geïntroduceerd. 

Er zijn nog veel meer ontwikkelingen die we al hebben gebracht en die we nog steeds van plan zijn te ontwikkelen in de toekomst. Als u meer wilt weten over deze krachtige plug-in, check deze blog en uw bedrijf naar een hoger niveau tillen. 

Het verhogen van de conversieratio's voor 30.000 opkomende bedrijven

bereiken 30K actieve installaties in zo'n korte tijd is een grote prestatie voor ons team hier bij NotificationX. We zijn elk van onze tevreden gebruikers enorm dankbaar dat ze ons hebben geholpen deze ongelooflijke mijlpaal te bereiken. Bedankt dat je tot nu toe deel hebt uitgemaakt van deze ongelooflijke reis en dat je deze ultieme FOMO-marketingtool hebt gebruikt om de conversiepercentages op je website te verhogen. 

We hebben veel nieuwe functies en verbeteringen gepland voor de toekomst van NotificationX. We hopen dat je blijft of een nieuw lid wordt van onze groeiende community, aangezien we continu proberen om meer inhoudsbronnen, geavanceerde functies en verbeteringen aan te brengen als je dat nog niet bent. 

conversieratio verhogen

­čÄü Grijp exclusieve aanbieding om dit gelukkige moment te vieren

Probeer NotificationX 2.0 PRO om toegang te krijgen tot alle Premium eigenschappen en verhoog de conversieratio's met maar liefst 30%-korting op onze Bedrijfsplan of Levenslange onbeperkte abonnementen. Gebruik gewoon de couponcode 'NX30K' tijdens het afrekenen en torenhoge conversiepercentages op een onbeperkt aantal WordPress-websites.

Als je suggesties of integratieverzoeken hebt, laat het ons dan weten in de reacties hieronder of neem contact op met ons ondersteuningsteam; we zouden graag uw feedback weten. Abonneer je op onze blog of sluit je aan bij onze vriendelijke Facebook-community voor meer updates, zelfstudies en tips en trucs.

Tasni├ź

Tasni├ź

Deel dit verhaal