Mijlpaal: 20.000+ e-commercebedrijven verhogen hun omzet met NotificationX Marketing Plugin

20000 eCommerce businesses

Als u een online winkel heeft, kan het een uitdaging zijn om de juiste hoeveelheid verkeer naar uw website te krijgen en het aantal conversies te verhogen. Maar met WordPress-marketingplug-ins zoals Kennisgeving X, kan het veel gemakkelijker worden om uw bedrijf te laten groeien. 

Vandaag zijn we verheugd om aan te kondigen dat meer dan 20.000 e-commercebedrijven gebruiken NotificationX om hun verkoop te verhogen. 🎉

Dit is een zeer belangrijke mijlpaal voor ons team en we zijn echt dankbaar voor de steun die we van de gemeenschap hebben gekregen. En om dat te vieren hebben we een exclusieve verrassing voor jou aan het einde van dit bericht! 

Maar laten we eerst een korte samenvatting geven van onze reis tot nu toe.

Bedrijven helpen groeien met FOMO en sociaal bewijs

Kennisgeving X wordt u aangeboden door WPDeveloper, hetzelfde team achter populaire WordPress-producten zoals Essentiële add-ons voor Elementor, BetterDocs en Templately. Met meer dan 3 miljoen tevreden gebruikers die blij zijn met onze producten, het is altijd ons doel geweest om uw ervaring met WordPress te verbeteren door innovatieve oplossingen te introduceren. 

Daarom bedachten we Kennisgeving X, een krachtige WordPress-marketingplug-in waarmee u uw verkoop omhoog kunt schieten en uw website kunt laten groeien met behulp van sociaal bewijs en FOMO (angst om te missen).

20,000 eCommerce Businesses

FOMO  is een psychologische marketingtechniek die klanten aanmoedigt om uw producten te kopen door een gevoel van urgentie in hen en hen het gevoel te geven dat ze een geweldige aanbieding zullen missen. Anderzijds, social proof marketing houdt in dat u potentiële klanten laat zien dat andere mensen ook geïnteresseerd zijn in uw producten. 

Door gebruik te maken van deze beproefde marketingtechnieken, Kennisgeving X helpt u uw verkoop te stimuleren door aantrekkelijke pop-upmeldingen weer te geven telkens wanneer iemand een aankoop doet, een productrecensie of abonnees op uw mailinglijst achterlaat, en meer.

Mijlpaalprestatie: NotificationX wordt vertrouwd door meer dan 20.000 e-commercebedrijven

Sinds het begin van onze reis in 2019 hebben we hard gewerkt om e-commercebedrijven en andere WordPress-gebruikers te helpen hun website te laten groeien en de conversieratio's te behalen die ze voor ogen hadden.

In de loop van de tijd hebben we, met de steun van onze geliefde community en het harde werk van onze teamleden, talloze functies toegevoegd aan Kennisgeving X, inclusief enkele populaire verzoeken van de community.

Tegenwoordig, met de ondersteuning voor verschillende soorten meldingswaarschuwingen en naadloze integraties met meer dan 15 verschillende WordPress-plug-ins, Kennisgeving X is de ultieme marketing plug-in die vertrouwd wordt door meer dan 20.000 e-commercebedrijven. Bekijk hieronder enkele van deze websites.

Dat is niet alles. Kennisgeving X heeft sinds het begin van zijn reis ook enorme steun van de gemeenschap gekregen. Hier zijn enkele vriendelijke woorden van enkele van onze tevreden gebruikers over de hele wereld, die erg blij zijn met NotificationX en het gebruiken om hun WordPress-websites te laten groeien.

Erkenning van toppublicaties in de branche

Niet alleen is Kennisgeving X het wordt vertrouwd door meer dan 20.000 e-commercebedrijven en heeft ook erkenning gekregen van gerenommeerde publicaties in de branche, waaronder Cloudways, WPMayor en nog veel meer.

We hebben veel geluk en zijn vereerd dat we door deze gerenommeerde namen in de WordPress-community zijn genoemd. Opmerkingen en recensies zoals deze zorgen ervoor dat ons team het beter doet en blijft proberen te verbeteren Kennisgeving X voor alle WordPress-gebruikers.

Hoe NotificationX de verkoop- en conversiepercentages voor e-commercebedrijven kan verhogen

Of u nu een online elektronicawinkel of kledingwinkel runt of digitale producten verkoopt, u kunt altijd rekenen op Kennisgeving X om uw website een boost te geven en de verkoop te stimuleren met FOMO en social proof marketing.

Deze geavanceerde WordPress-marketingplug-in helpt u de gewenste conversies voor eCommerce-activiteiten te krijgen door u te helpen de geloofwaardigheid en het vertrouwen winnen van uw sitebezoekers. Dit is wat u kunt doen met NotificationX.

👉 Live-verkoop pop-upwaarschuwingen voor WooCommerce, Easy Digital Downloads en meer.

👉 Reageermeldingen om de betrokkenheid bij uw berichten en pagina's te vergroten.

👉 Bekijk teasers en pop-ups voor WooCommerce-producten.

👉 Meldingen voor e-mailabonnementen voor MailChimp, ConvertKit en nog veel meer.

👉 Naadloze integratie met Google Analytics en andere populaire tools.

👉 Aanpasbare WordPress-opt-in-balk met call-to-action-knoppen.

👉 Dynamische groenblijvende afteltimer om urgentie te creëren.

👉 Toon downloadstatistieken voor WordPress-plug-ins en andere digitale producten.

👉 Showcase pop-ups voor formulierinzendingen via NinjaForms, WPForms & More

👉 Ingebouwde Analytics & Reports-functie om nuttige inzichten te krijgen.

Nieuwe functies met NotificationX om de groei omhoog te schieten

Naast deze functies hebben we er hard aan gewerkt om Kennisgeving X de ultieme social proof marketing plug-in voor alle WordPress-gebruikers. Met dit doel voor ogen hebben we geïntroduceerd: verschillende nieuwe functies en updates om uw ervaring met NotificationX te verbeteren.

Integratie met Elementor voor het maken van meldingsbalken

NotfiicationX is altijd perfect compatibel geweest met Elementor, een van de meest populaire paginabuilders voor slepen en neerzetten voor WordPress, zodat e-commercebedrijven gemakkelijk kunnen creëren sociaal bewijs pop-ups in Elementor.

Om u te helpen een stap verder te gaan en uw verkoop omhoog te schieten, kunt u met NotificationX nu maatwerk maken WordPress-meldingsbalken in Elementor. Dit betekent dat u nu prachtige, opvallende opt-in-balken voor uw WordPress-website kunt maken zonder enige codering, en deze kunt ontwerpen zoals u dat wilt in Elementor.

Geef AVG-verklaring van toestemming voor cookies direct weer met Elementor

Behalve dat je je WordPress-notificatiebalk precies zo kunt ontwerpen als je wilt in Elementor, kun je NotificationX ook gebruiken om Kennisgeving van AVG-cookietoestemming in Elementor. Dit is een zeer nuttige functie voor e-commercebedrijven, omdat u klanten hiermee toestemming kunt vragen om hun gegevens te verzamelen en op te slaan.

Milestone: 20,000+ eCommerce Businesses Increasing Sales Using NotificationX Marketing Plugin

Dynamische, groenblijvende countdown-timer voor urgentie

Naast het kunnen maken van uw eigen aangepaste meldingsbalken in Elementor Theme Builder, NotificationX Pro laat je een toevoegen dynamische groenblijvende meldingsbalk om u te helpen FOMO-marketingtactieken te benutten en de verkoop te stimuleren. Deze meldingsbalken bevatten een groenblijvende afteltimer die een unieke afteltijd voor elke bezoeker weergeeft, in plaats van een vaste afteltimer. Jij kan bekijk hier onze tutorial voor meer informatie over deze krachtige functie.

Milestone: 20,000+ eCommerce Businesses Increasing Sales Using NotificationX Marketing Plugin

Gecentraliseerd wachtrijbeheersysteem voor pop-ups met meldingen

Om u meer flexibiliteit te geven en u te helpen bij het gemakkelijk beheren van meerdere pop-upwaarschuwingen voor sociaal bewijs, geeft NotificationX u een gecentraliseerd wachtrijbeheersysteem die u eenvoudig naar uw voorkeuren kunt configureren. Dit zorgt ervoor dat verschillende meldingswaarschuwingen elkaar niet overlappen en correct in de juiste volgorde worden weergegeven.

Start op met NotificationX Pro en bespaar 20%

Milestone: 20,000+ eCommerce Businesses Increasing Sales Using NotificationX Marketing Plugin

Klaar om je WordPress-website een boost te geven? Pak dan een exclusief, alleen in beperkte tijd kortingsaanbieding op NotificationX Pro en bespaar 20% op alle geavanceerde functies. Gebruik gewoon de couponcode “NX20” tijdens het afrekenen en maak je klaar om je WordPress-website op te starten met NotificationX. 

Kijk eens wat je kunt krijgen met NotificationX Pro.

Naadloze integraties met Zapier, Freemius, Envato en meer

NotificationX Pro laat je je WordPress-website een boost geven met soepele, foutloze integraties met 15 verschillende populaire WordPress-plug-ins en -oplossingen. Deze omvatten integratie voor het maken van verkooppop-ups en beoordelingspop-ups met Freemius, Zapier, Envato en nog veel meer.

Milestone: 20,000+ eCommerce Businesses Increasing Sales Using NotificationX Marketing Plugin

Evalueer campagneprestaties met NotificationX Analytics

Het monitoren van de prestaties van uw social proof marketingcampagnes is belangrijk voor elk eCommerce-bedrijf. Om u te helpen dat gemakkelijk te doen, NotificationX Pro wordt geleverd met een ingebouwde Analysetool dat geeft u inzichtelijke gegevens over hoeveel bezoekers uw meldingswaarschuwingen, uw klikfrequenties en meer hebben gezien in een prachtige grafische lay-out.

Milestone: 20,000+ eCommerce Businesses Increasing Sales Using NotificationX Marketing Plugin

Maak aangepaste meldingen met geluidswaarschuwingen voor meer flexibiliteit

Als u uw eigen aangepaste pop-up voor meldingen wilt maken, kunt u dat in minder dan 5 minuten doen met NotificationX Pro. Dit geeft u meer flexibiliteit bij het beslissen hoe u uw pop-upmeldingen voor meldingen wilt maken. U kunt ook geluidswaarschuwingen toevoegen voor uw meldingspop-ups om onmiddellijk de aandacht van uw sitebezoeker te trekken.

Maak verbinding met Google Analytics om bezoekersaantallen weer te geven

Als je een stap verder wilt gaan met je social proof marketingcampagnes, dan kan dat altijd verbind NotificationX met Google Analytics om realtime bezoekersaantallen op uw website weer te geven. U kunt bijvoorbeeld laten zien hoeveel mensen een bepaalde pagina of aanbieding op uw website hebben bekeken en daarmee aan geloofwaardigheid winnen en tegelijkertijd urgentie creëren.

Milestone: 20,000+ eCommerce Businesses Increasing Sales Using NotificationX Marketing Plugin

Aangepaste op geolocatie gebaseerde sociale bewijswaarschuwingen weergeven

Je kan zelfs op geolocatie gebaseerde gegevens weergeven in uw social proof pop-ups om potentiële klanten te laten zien dat mensen van verschillende locaties uw website bezoeken, uw producten kopen of zich abonneren op uw e-maillijst met NotificationX Pro.

Wil je al deze functies ontgrendelen en je WordPress-website een boost geven? Grijp dan NotificationX Pro en bespaar 20% met de couponcode “NX20”.

Vergeet niet om uw mening met ons te delen in de opmerkingen hieronder. We werken er altijd hard aan om uw ervaring met Kennisgeving X, dus voel je vrij om neem contact op met ons ondersteuningsteam om ons uw feedback te laten weten. U kunt ook contact met ons opnemen door lid te worden van onze vriendelijke gemeenschap op Facebook.

Picture of Tanaz

Tanaz

Tanaz is een maker van inhoud met een passie voor schrijven - of het nu gaat om technische producten, boekrecensies of filmaanbevelingen. Ze heeft een bachelordiploma in bedrijfskunde met een hoofdvak in marketing. Haar hobby's zijn bloggen, lezen en geobsedeerd zijn door alles wat met Disney te maken heeft.

Deel dit verhaal